| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | 1year |
| Warranty: | 1year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Brand Name | MAG |
| Model | LXF-200*100 |
| Input Power | 0.75KW |
| Air Pressure | 0.6-0.8MPa |
| Processing hole size error | ±0.2mm |
| Processing deviation from straightness | ±0.1mm |
| Milling cutter diameter | Φ5 |
| Copy routing range | 200*100mm |
| Roughness of cutting surface | Ra 12.5 µm |
| Over all dimension | 350*230*230mm |
| Weight | 40Kgs |

